Indywidualne Lekcje Kreacji Wydarzeń

600x400 asia

 

Projekt, strategia budowania oraz realizacja

skutecznych warsztatów / spotkań / konferencji w  REALU

 

 

Możesz oczekiwać, tylko praktycznych rozwiązań, do natychmiastowego zastosowania! Konsultacja jest indywidualna. Można powiedzieć, że skrojona na miarę Twojego biznesu. Chcesz się nauczyć, jak tworzyć i dopasować odpowiednie wydarzenie do potrzeb Twojego biznesu?

 

 Jeśli tak, to dobrze trafiłaś, bo każdy biznes jest inny i potrzebuje innych rozwiązań. Mogę sprawić, że Twoje wydarzenia staną się źródłem satysfakcjonujących zarobków, będą stanowić element promocji Twojego biznesu lub zaszalejemy i połączymy to razem w spójną całość.

To Ty decydujesz ile spotkań się odbędzie, i o czym będziemy rozmawiać.  Mogę Ci pomóc wykreować biznes Twoich marzeń. Posiadam duże doświadczenie w organizacji warsztatów, spotkań, konferencją oraz szkoleń.

I uwierz mi, choć różnią się nazwą i mają inny cel,  to zasady ich skutecznej realizacji są bardzo podobne! Różnią się wielkością, pracochłonnością oraz ilością osób, które będą w nich uczestniczyć oraz pomagać w ich realizacji. A skąd to wiem? Bo w przeciągu 3 lat zorganizowałam ich ponad 200!

 

Konsultacje są dla kobiet z Trójmiasta, całej Polski oraz Polek rozproszonych po całym świecie.
Forma konsultacji: online (Skype)  offline (na Terenie Trójmiasta)

 


Czego możesz oczekiwać po Indywidualnej Lekcji Kreacji Wydarzeń? 

 • Nauczę Cię tworzyć WYDARZENIA. Zarówno służące promocji Twojego biznesu, jak i będące  źródłem satysfakcjonującej pracy.

 

 • Zrobimy plan działania. Powiem Ci, z czego się składa wydarzenie idealne. Dopiero zaczynasz? To świetnie, wykreujemy Twoje  wydarzenie od podstaw. dokładnie takie, jakie oczekujesz!

 

 • Pomogę Ci ustalić przebieg oraz strategię Twoich zajęć. Na  spotkaniu, ustalamy Twoje potrzeby oraz plan ich realizacji. Może się odbyć w formie rozmowy on-line, bądź stacjonarnie, w wybranym miejscu na terenie Trójmiasta. Powiem Ci od czego zacząć. Jak przygotować projekt, ustalić grupę docelową, sprecyzować temat, aby był atrakcyjny dla przyszłych klientów.

 

 • Nauczę Cię, jak skutecznie promować wydarzenie. Znaleźć partnerów wydarzenia, aby wzmocnić ich atrakcyjność. Dowiesz się, jak przyciągać klientów właśnie do Twojej oferty i skąd się biorą uczestnicy wydarzeń. Brak klientów, nie będzie Ci już spędzał snu z powiek, bo nauczysz się zapełniać salę po brzegi!

 

 • Zrobię „przegląd Twoich wydarzeń” Robisz już wydarzenia, ale efekty nie satysfakcjonują cię? Tak jak mechanik robi przegląd auta, tak ja sprawdzę, co działa, a co trzeba usunąć. Zajrzę „wewnątrz” Twojego wydarzenia. Przejrzę ofertę, sposoby docierania do klienta oraz metody realizacji.

 

 • Wskażę miejsca do tworzenia wydarzeń, dam garść pomysłów i powiem, jak się inspirować do tworzenia wydarzeń.Nauczę Cię pozyskiwać partnerów do wydarzeń, nawiązywać owocną współpracę, która będzie obfitować w Twoje sukcesy!

 

 • Podsunę osoby, które mogą z  Tobą współpracować, aby wydarzenie było doskonałe! Posiadam bogatą bazę kontaktów biznesowych, które mogą z Tobą współpracować, abyście wspólnie stworzyli wydarzenie doskonałe! Potrzebujesz fotografa, animatora zabaw, dobry catering, patronat medialny bądź grafika? Nie ma problemu, zajmę się tym!

 

 

 


Jak to wygląda w praktyce? 

 • Jeśli rozpoczniemy konsultację, spodziewaj się samych praktycznych rozwiązań, przetestowanych  na własnej skórze. Stąd wiem, że mogą pomóc również i Tobie! Jeśli zdecydujesz się na konsultację, przesyłam Ci ankietę z pytaniami odnośnie Twojego Biznesu.

 

 • Chcę dowiedzieć się, jaki rodzaj  wydarzeń potrzebujesz. Wypełniona, posłuży mi do przygotowania idealnej konsultacji dla Ciebie! W dniu umówionej rozmowy, na podstawie zadanych pytań, odpowiem Ci na poszczególne zagadnienia oraz Twoje pytania, które możesz  zadać w trakcie rozmowy.

 

 • Dostaniesz mnóstwo inspiracji, plan realizacji oraz przykładowe scenariusze wydarzenia. Dowiesz się, jak pozyskać partnerów do realizacji wydarzenia oraz nawiązać korzystną współpracę. Teraz Twoją rolą będzie wcielać wiedzę w życie!

 

 • W zależności od wielkości Twojego projektu oraz oczekiwanej pomocy, może to być tylko jedna konsultacja, bądź pakiet spotkań mentoringowych. Wtedy cena będzie bardziej atrakcyjna.


Forma konsultacji : Skype/Spotkanie w realu

Koszt inwestycji w siebie, i rozwój swojego biznesu:

1h / 300zł - Jeśli potrzebujesz niewielkich porad, szybkiej konsultacji w jakimś obszarze.

Pamiętaj, że cena nie jest za czas, który Ci poświęcam, ale za doświadczenie i moją wiedzę. Konsultacja pozwoli ci uniknąć błędów oraz zaoszczędzić sporo pieniędzy. Bo nie będziesz testować swoich pomysłów metodą prób i błędów.

W przypadku, gdy chcesz wykreować ze mną projekt od A do Z i będzie to wymagało więcej czasu, spotkań oraz przygotowania strategii działania, cenę ustalam indywidualnie. Ale licz na to, że będzie bardziej atrakcyjna, niż pojedyncze lekcje.


Jeśli jesteś zainteresowana, masz jakieś pytania, to napisz do mnie! Przygotuję ofertę indywidualnie pod Twoje potrzeby. kontakt@joannasuchocka.pl

Ilość konsultacji w miesiącu ograniczona, ze względu na ilość projektów, które realizuję. Dlatego rezerwuj swój termin już teraz!